Vandens ir pirčių zona

dsc_1725_raweddsc_1702_raweddsc_1753_rawed

Baseinas

Sporto klubo baseinas 21 metro ilgio. Baseine įrengta vandens kaskada, masažinės srovės. Baseino vanduo padeda atsipalaiduoti, atsikratyti streso, įgyti atsparumą ligoms. Anot medikų, žmogus, kuris du kartus per savaitę apsilanko baseine, tampa darbingesnis, energingesnis, nesiskundžia nervingumu, greitėja jo kraujo, medžiagų apykaita. Vandens procedūros baseine padeda išvengti antsvorio problemų, grūdina organizmą.

Sporto klubo baseine įrengta naujausia vandens valymo ir mikroklimato palaikymo technika todėl vanduo labai švarus ir beveik be jokio chloro kvapo. Baseino patalpos įrengtos pagal aukščiausius standartus tobula vėdinimo ir kondicionavimo sistema.

Baseino erdvėje taip pat yra sūkurinė vonia, keturios pirtys (garinė, infroraudonųjų spindulių dvi rusiškos), poilsio erdvė, kurioje galima ilsėtis, skaityti laikraščius, vartyti žurnalus, tiesiog tinginiauti ar mėgautis gėrimais iš sporto klubo baro.

Baseinas vilniuje yra labai naudinga Jūsų kūnui.

Sukūrinė vonia

Didelė sukūrinė vonia puikiai atpalaiduoja ir suteikia neapsakomą malonumą, Sūkirinėje vonioje yra ne tik maudymasis, bet ir kūno masažas oru ir +36°C temperatūra vandeniu. Ergonomiškai sukurtas akrilinis korpusas malonus odos prisilietimui, su įvairių lygių sėdimomis vietomis skirtomis norimam masažui. Pastovus ir metodiškas maudymasis sūkurinėje vonioje pagerina medžiagų apykaitą, sustiprina kraujagyslių sieneles, apsaugo nuo streso, suteikia energijos. Sūkurinės vonios srovės aktyviai masažuoja raumenis padeda esant raumenų patempimams ar traumoms, pagerina medžiagų apykaitą, sustiprina kraujagyslių sieneles, o švelnūs sūkurinės vonios vandens purslai padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti, suteikia energijos. Palepinkite save!